
Дитяча залізниця 93266 TK Group
- Немає в наявності
- Код: 93266
1 040 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Шановні пасажири, потяг “Львів-Сімферополь” відправляється через 5 хвилин! Потяг прямує через такі міста, як Тернопіль, Жмеринка, Вінниця, Київ, Олександрія, Запоріжжя та Джанкой.
Іграшкова залізниця подарує незабутню можливість збудувати свій власний мініатюрний світ залізничної інфраструктури. Приєднуйте вагони, і починайте свою незабутню мандрівку до будь-яких точок на мапі власної уяви. Іграшка дозволить вигадувати неперевершені історії та придумувати цікаві сюжетно-рольові ігри. Вона чудово сприяє розвитку творчого та логічного мислення, уяви та принесе багато гарного настрою.
Особливості:
- легкозбірна конструкція;
- 5 вагонів;
- 20 колій;
- надійне з’єднання вагонів;
- до набору додатково йдуть наліпки та елементи декору;
- локомотив відтворює звуки потягу;
- озвучення оголошень українською мовою;
- 5 варіантів збірки;
- LED-підсвічування;
- рух та звукові/світлові ефекти працюють від 3 батарейок типу АА (не додаються).
Розмір пакування: 66*6*44 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Залізничний склад, Декорації |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Довжина упаковки | 660 мм |
| Висота упаковки | 440 мм |
- Ціна: 1 040 ₴

