
Конструктор Військова техніка Gepard на 347 деталей 32198 "Teko"
- Немає в наявності
- Код: 32198
425 ₴
- +380 (68) 100-19-96
! Кількість елементів може змінюватись виробником.
Створюйте власну колекцію військової техніки разом з брендом “Teko”! Яка дитина не захоче сконструювати зенітну самохідну артилерійську установку Гепард?!
Процес збірки моделі серії “Військова техніка” дозволить відчути себе справжнім героєм, деталь за деталлю створюючи новітній танк. Конструктор занурить Вас у динамічний світ пригод та епічних боїв!
Тематика - винищувач.
Серія - “Військова техніка”.
Кількість деталей - 347.
Тип кріплення - пазовий.
Розмір деталей - стандарт.
Мінімальний вік - 6 років.
Особливості:
- конструктор містить 347 деталей;
- відмінна деталізація бойового та технічного оснащення;
- рухливі елементи дозволять ближче роздивитися конструкцію та функціонал представленої техніки;
- літак прикрашений символікою нашої держави та ЗСУ;
- у комплекті представлена кольорова покрокова інструкція.
- ігрова модель відрізняється реалістичним зовнішнім видом та характерними конструкційними особливостями.
Розмір пакування: 38*6*26см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теко |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 347 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Діаметр упаковки | 0 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 425 ₴

