
Дерев'яний ігровий центр Котик 65771 4FUN Game Club Wood
- Нет в наличии
- Код: 65771
730 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Ігровий центр має 5 панелей, кожна з яких дозволяє грати в окрему цікаву гру. Це може бути весела гучна стукалка, магнітна риболовля або витягування хробаків з їх дерев’яних лунок. На бокових панелях можна налаштовувати годинник, рухаючи його стрілки, а можна грати на ксилофоні. Ще одна гра полягає в тому, щоб пересувати тваринок за визначеним маршрутом. А рухомі шестерні відволічуть малюка та стануть його забавкою.
Особливості:
- іграшка має 5 ігрових панелей;
- гра “стукалка”;
- кольоровий ксилофон (8 пластин);
- рухомі шестерні;
- яскраві морквинки;
- хробаки та рибки з магнітними елементами;
- циферблат з годинниковими стрілками;
- на одній з ігрових панелей можна пересувати тваринок за вказаним маршрутом;
- в наборі є 2 молоточки, паличка для гри на ксилофоні та магнітна вудка;
- ігровий центр має заокруглені краї.
Розрахований з 36міс.
Розмір пакування: 14*14*24см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4FUN |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 140 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 140 мм |
- Цена: 730 ₴









