
Ігровий набір інструментів 1068-105 Е
- Нет в наличии
- Код: 1068-105 Е
630 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
З таким набором іграшкових інструментів Ваше маля вже точно не копатиметься в батьківських інструментах і не нашкодить собі нічим.
У наборі міститься все необхідне, щоб відчути себе справжнім майстром з ремонту.
В комплекті:
• дриль на батареях;
• викрутка з насадками;
• молоток;
• розвідний ключ;
• захисні окуляри;
• кутник;
• плоскогубці;
• кліщі;
• болти та гайки;
• рубанок;
• деталі з отворами.
Свердло дриля обертається та працює від 2-х батарейок 1.5V типу АА (не входять до комплекту).
Розмір пакування: 28*8*41см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор инструментов |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 280 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 410 мм |
- Цена: 630 ₴

