
Ігровий набір інструментів 1068-112 F
- Готово к отправке
- Код: 1068-112 F
515 ₴
- +380 (68) 100-19-96
З таким чудовим набором інструментів можна відчути себе справжнім будівельником та полагодити всі іграшки або створити щось новеньке. А зіркою цього набору стала кутова шліфувальна машина з механічним принципом роботи, яка з легкістю розгладить всі поверхні та допоможе відтворити улюблені сюжети без шкоди для здоров’я, адже вона повністю безпечний та не має гострих кутів. З таким деталізованим приладдям можна відчути себе справжнім майстром з золотими руками.
Особливості:
- гарний дизайн;
- іграшкові інструменти імітують вигляд своїх справжніх прототипів, що додає атмосфери до гри;
- до набору додається кутова шліфувальна машина з механічним принципом роботи, різні гвинтики та деталі;
- а щоб відчути себе будівельником додається маска;
- набір виготовлений з якісного пластику, який є безпечним для здоров’я дитини.
Розмір пакування: 28*8*38см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор инструментов |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 280 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 380 мм |
| Вес | 0 г |
- Цена: 515 ₴






