
Ігровий набір інструментів на 24 елемента 226
- Нет в наличии
- Код: 226
820 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір інструментів для майбутніх майстрів! Як працює дриль, чим закручувати гайки, для чого потрібна рулетка - на ці, та багато інших питань зможе відповісти іграшковий набір!
Він включає 24 елементи, серед яких дриль з механічним принципом роботи, молоток, гайковий та розвідний ключ та багато інших інструментів. Тут ви також знайдете й гайки, шурупи та тренувальний брусок, який допоможе навчитись швидко закручувати гайки.
Особливості:
- набір включає 24 ігрові елементи;
- тренувальний брусок, який навчать правильно закручувати шурупи;
- інструменти мають компактні розміри та невелику вагу;
- валіза для зручного зберігання інструментів;
- набір виконаний з первинного пластику.
Розмір пакування: 38*8*34см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор инструментов |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 24 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 380 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 340 мм |
- Цена: 820 ₴






