
Дитячий набір перукаря QY 013
- Нет в наличии
- Код: 013
355 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Нова стрижка може кардинально змінити увесь образ людини, повністю перевернувши сприйняття її не тільки оточуючими, але і самою собою. Тому волосся є однією з важливих та впізнаваних рис поміж людьми, яскрава зачіска стане чудовим способом додати в образ родзинку, свіжий погляд та підкреслити свою індивідуальність.
Цей набір перукаря буде чудовим подарунком кожній дитині, адже із ним їй буде легко відчути себе професійним перукарем та влаштувати своїм лялькам справжній салон краси та спробувати себе у ролі стиліста. До набору входять муляжі професійних перукарських інструментів, які позбавлені гострих кутів та поверхонь і є абсолютно безпечними для малюків.
Особливості:
- стайлер імітує підсвітку й звукові ефекти справжнього перукарського інструменту;
- стайлер працює від двох батарейок типу “ААА” (не включені до набору);
- до набору входить підставка для стайлера;
- також до набору входять ножиці, дзеркальце, бритва та гребінець;
- елементи набору виконані з міцного та легкого пластику.
Розмір пакування: 40*6*26см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип | Парикмахер, салон красоты |
| Размеры | |
| Высота | 260 см |
| Ширина | 60 см |
| Диаметр | 0.0 |
| Длина | 400 см |
- Цена: 355 ₴




