
Розвиваюча гра Пальчиковий театр 9993
- Нет в наличии
- Код: 9993
240 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Веселі тваринки мріють взяти участь у виставі. Але їм дуже потрібен художній керівник. Пальчиковий театр дозволить вашому малюку проявити фантазію та комунікативні навички. А допоможуть йому в цьому кумедні крокодильчик, курчатко, вівця та єдиноріжок. Гумові фігурки тварин мають спеціальні отвори для пальців. Тому дитині легко буде зафіксувати фігурки на власних пальчиках.
Особливості:
- 4 гумові тваринки (крокодил, курча, вівця, єдиноріг);
- висота кожної фігурки - 5,5 см;
- тварини мають отвори для пальців, що дозволяє задіяти їх в пальчиковому театрі;
- фігурки виготовлені з гуми;
- гра дозволяє розвивати фантазію та комунікативні навички.
Розмір пакування: 21*4*20см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Резина |
| Количество составных элементов | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 55 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 240 мм |
- Цена: 240 ₴

