
Дитячий LCD планшет для малювання 679
- Нет в наличии
- Код: 679
330 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Такий багатофункціональний планшет для малювання це не тільки гаджет для творчості, він допоможе вашому малюкові розвинути не тільки його креативні здібності, але і потренує дрібну моторику його ручок та допоможе освоїти перші навички письма. Дошка є стилізованою під мордочку тваринки та її екран для малювання тільки здається темним, насправді кожен розчерк стилуса на ньому гратиме все новими й новими барвами. А якщо щось не вийшло чи просто потрібно почати новий малюнок, то дошка сама себе очищує всього лише легким натисканням одної кнопочки.
Особливості:
- розміри дошки: 27х30 см;
- розміри екрана для малювання: 16х19.5 см;
- екран є різноколірним;
- дошка є стилізованою під мультяшних тваринок;
- дошка має зручний тримач для стилуса, який йде у комплекті з нею;
- намальоване можна стерти одним натиском кнопки на дошці;
- дошку можна заблокувати й тоді намальоване на ній не зітреться випадковим доторком до кнопки;
- у комплекті з дошкою йдуть картки-трафарети різноманітної тематики;
- декоративні елементи дизайну, які виступають поза дошку є виконаними з м’якої гуми.
Розмір пакування: 25*2*32см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид творчества | Рисование |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 2 см |
| Диаметр | 0 см |
| Высота | 32 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 330 ₴






