
Дитячий рюкзак 62563
- В наличии
- Код: 62563
380 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскравий та виготовлений з високоякісних матеріалів аксесуар завдяки своєму дизайну буде особливо привабливим для дітей. М’які ремені з підкладкою для плечей забезпечують комфортне носіння, а зручні відділення вмістять все необхідне!
- об’ємне зображення;
- два містких відділення;
- розмір 28х6х36 см;
- кишені-сіточки по боках;
- м’які ремінці, довжину яких можна регулювати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Высота | 36 см |
| Ширина | 6 см |
| Глубина | 28 см |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Узоры и принты | Животные |
- Цена: 380 ₴











