
Дитячий набір Супермаркет 81 деталь 922-202
- Нет в наличии
- Код: 922-202
1 520 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Представляємо вашій увазі сучасний супермаркет! Всередині коробки ви знайдете все необхідне для створення цікавої тематичної гри: простору касу з полицями, холодильником, кавоваркою та касовим апаратом. Також до комплекту входять різні продукти, які можна розкласти по полицях. Касовий апарат та сканер мають звукові й світлові ефекти, які додадуть грі більшої реалістичністі.
Особливості:
- іграшковий набір включає 81 деталь;
- супермаркет має легко збірну конструкцію;
- простора каса з полицями, холодильником та кавомашиною;
- касовий апарат зі сканером, які мають звукові й світлові ефекти;
- паперові купюри та монети;
- набір продуктів;
- тематичні наліпки;
- касовий апарат працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- сканер працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- розмір супермаркету у складеному вигляді - 69х38х37 см;
- виконаний з міцного пластику.
Розмір пакування: 73*11*57см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 570 мм |
| Высота | 730 мм |
- Цена: 1 520 ₴

