
Тісто для ліплення Стоматолог 2935 B
- Нет в наличии
- Код: 2935 B
295 ₴
- +380 (68) 100-19-96
З цим набором Ваша дитина зможе перевтілитися в справжнього стоматолога, адже в нього входять різні інструменти та аксесуари необхідні для цього. Дитина зможе зліпити зуби з тіста-пластиліну, почистити їх, видалити хворі і навіть поставити пломби або брекети. Гра дозволить не лише весело провести час, але й посприяє розвитку уяви, творчого мислення, дрібної моторики рук та сенсорно-зорового сприйняття.
Особливості:
- містить макет голови пацієнта;
- у наборі 5 кольорів тіста, що легко змішуються між собою;
- до набору додається багато медичного приладдя для лікування зубів;
- ігри з тістом розвивають фантазію, моторику рук та координацію рухів;
- набір виготовлений з якісних матеріалів, які є безпечними для здоров’я дитини.
Розмір пакування: 28*7*22см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Тесто |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 28 см |
| Ширина | 7 см |
| Диаметр | 0 см |
| Высота | 22 см |
- Цена: 295 ₴






