
Іграшка з пищалкою та прорізувачем Гуска Зоя 1555 Babyono
- В наличии
- Код: 1555
423 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щоб дитинка не засумувала та могла розвинути моторику рук, слух, зір та вміння хапати, стане у пригоді іграшка з пищалкою та прорізувачем Гуска Зоя 1555 Babyono. Іграшка повністю м’яка та виконана у вигляді милої тваринки. Також є прорізувач , який допоможе малюкові під час прорізування зубів. Шелест крил привертає увагу. А контрастні елементи притягують погляд дитини.
Особливості:
- брязкальце виконано у вигляді Гусочки;
- розмір іграшки складає 9х5х20 см;
- брязкальце повністю м’яке з прорізувачем;
Матеріал: 100% поліестер.
Вік дитини: 3 м+.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Игрушка-пищалка |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
- Цена: 423 ₴




