
Іграшка з пищалкою та прорізувачем Коала Чарлі 1560 Babyono
- Нет в наличии
- Код: 1560
314 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Познайомтеся з м'якою та приємною пищалкою Koala Charlie. Ідеальна для обіймів і розваг.
Досить злегка натиснути на іграшку, щоб почути радісне пищання.
Великі вуха допомагають тренувати спритність. Контрастні елементи притягують погляд дитини.
У коали також є прорізувач, який допоможе малюкові під час прорізування зубів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
ІНТЕРАКТИВНА
Пищалка це звукова іграшка, яка провокує реакцію дитини. Коли малюк натискає на неї, він чує звук. Це відмінне тренування і стимул до веселощів!
РОЗВИТОК ПОЧУТТІВ
Контрастні елементи та візерунки стимулюють зір. Великі вуха дають змогу тренувати захоплення дитини. Посмішка викликає цікавість.
ПРОРІЗУВАЧ
Еластичний прорізувач заспокоює роздратовані ясна під час росту перших зубів.
Матеріал: 100% поліестер.
Вік дитини: 3 м+.
Розміри: 12 x 25 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Игрушка-пищалка |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
- Цена: 314 ₴



