
Іграшка з пищалкою та прорізувачем Лама Луна 1562 Babyono
- Нет в наличии
- Код: 1562
351 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Познайомтеся з м'якою і приємною пищалкою Llama Luna. Ідеальна для обіймів і розваг.
Досить злегка натиснути на іграшку, щоб почути радісне пищання.
Кольорові елементи та різні фактури притягують погляд дитини.
Lama також має прорізувач, який допоможе малюкові під час прорізування зубів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
ІНТЕРАКТИВНА
Пищалка це звукова іграшка, яка провокує реакцію дитини. Коли малюк натискає на неї, він чує звук. Це відмінне тренування і стимул до веселощів!
РОЗВИТОК ПОЧУТТІВ
Кольорові елементи та різні фактури стимулюють зір і розвивають дрібну моторику. Усміхнене обличчя і пухнасте хутро викликають інтерес у дитини.
ПРОРІЗУВАЧ
Еластичний прорізувач заспокоює роздратовані ясна під час росту перших зубів.
Матеріал: 100% поліестер
Вік дитини: 3 м+
Розмір: 6 х 26 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Игрушка-пищалка |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 351 ₴




