
Дерев'яний розвиваючий куб 68358
- Нет в наличии
- Код: 68358
760 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Розвиваючий куб з натуральної деревини, який містить безліч цікавих ігор!
Кожна грань куба - окрема забавка, яка спрямована на ранній розвиток малюка - дрібної моторики рук, слухового й зорового сприйняття, логічного та фантазійного мислення. Крім цього, куб має кольорові колеса, які дають можливість використовувати іграшку, як каталку. Куб логічний стане чудовим придбанням для дітей від 18 місяців.
Особливості:
- включає 9 різних ігор:
каталку;
рухливі шестерні;
геометричний сортер;
ксилофон;
годинник;
пальчиковий лабіринт;
морквяні грядки;
магнітні черв’ячки;
вивчаємо англійську (картки із зображеннями та словами);
- куб має рухливі елементи;
- відрізняється приємним кольоровим забарвленням;
- виконаний з натуральної деревини.
Розмір пакування: 19*18*15см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 18 мес |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 19 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 15 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 150 мм |
- Цена: 760 ₴








