
Набір продуктів на липучках Кулінарна фантазія 10265 Wtoys
- Нет в наличии
- Код: 10265
360 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фантазію дитини потрібно розвивати, адже це головний інструмент для нових відкриттів, цікавих винаходів та креативних ідей у майбутньому. Набір продуктів “Кулінарна фантазія” від ТМ “Wtoys” включає 25 ігрових елементів, серед яких овочі та фрукти на липучках, посуд, дошка для нарізання та безпечний ніж. Гра допоможе дитині навчитись користуватись кухонним приладдям, вивчити нові слова, сортувати овочі та фрукти за кольором та головними ознаками.
Особливості:
- набір включає 25 елементів;
- овочі та фрукти на липучках;
- дошка для нарізання та безпечний ніж;
- тарілка;
- ігрові елементи мають відмінну деталізацію;
- виконані з міцного пластику.
Розмір пакування: 40*6*30см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 21-30 |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Тип | Игрушечные продукты |
| Размеры | |
| Высота | 300 см |
| Ширина | 60 см |
| Длина | 400 см |
- Цена: 360 ₴







