
Дитячий постільний комплект на 7 елементів Twins Fluffy Puffy, bear grey
- Немає в наявності
- Код: 4076-TFP-10
3 050 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія дитячої постільної білизни для новонароджених Twins Fluffy Puffy виникла, коли стало питання про створення якісної, стильної, а головне комфортної постільної дитячої білизни. Щоб забезпечити малюку спокійний і здоровий сон, використана винятково якісна та м’ягка 100% бавовна, проста у використанні, пранні та прасуванні, що забезпечує збереження первісної форми.
Постільна білизна Twins виконана в модному сучасному стилі, розрахована на батьків, які йдуть в ногу з часом.У комплект входить все необхідне для затишку та спокійного сну малюка. До того ж, всі елементи гармонійно підібрані за колірною гамою, а милі ведмедики стануть найращими друзями малечі.
Для ліжечка розміром 120 х 60 см.
Комплектація:
- Подушка 60*40;
- Наволочка 60*40;
- Ковдри 120*90;
- Підковдра 120*90;
- Простирадло на резинці 120*60;
- Бампер 240 см;
- Косичка 120 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Призначення | Для ліжка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Стать | Унісекс |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип тканини | Бавовна |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | bear grey |
- Ціна: 3 050 ₴




