
Автокрісло-бустер CARRELLO Next CRL-15810 направляючий ремінь+підсклянник, Seashell Grey
- Нет в наличии
- Код: 15810
748 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Автокрісло-бустер CARRELLO Next — це ідеальне поєднання безпеки, комфорту та зручності для старших дітей. Воно розраховане на зростовий діапазон від 125 до 150 см та повністю відповідає сучасному стандарту безпеки i-Size, що гарантує відповідність новітнім вимогам щодо захисту під час подорожей.
Установка бустера здійснюється по ходу руху за допомогою 3-точкового ременя безпеки автомобіля. У комплекті є спеціальний направляючий ремінь (довжиною 75 см), який дозволяє правильно позиціонувати плечовий ремінь безпеки — подалі від шиї дитини, забезпечуючи комфортну та безпечну посадку.
Компактні розміри — 38 × 35 × 19 см — роблять бустер зручним для встановлення в більшості автомобілів. А знімний підсклянник стане приємним бонусом під час довгих поїздок.
CARRELLO Next — продуманий до дрібниць вибір для турботливих батьків, які цінують якість, безпеку та комфорт своїх дітей.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 6 до 12 лет |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Производитель | Carrello |
| Бустер | Да |
| Анатомическая подушка | Нет |
| Защита от боковых ударов | Нет |
| Солнцезащитный козырек | Нет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Подстаканники | Есть |
| Поворотный механизм | Нет |
| Наличие подлокотников | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 38 см |
| Ширина | 25 см |
| Высота | 19 см |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Seashell Grey |
- Цена: 748 ₴

