
Музичний пульт Hola 3113
- Нет в наличии
- Код: 3113
275 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Якщо Ви, перебуваєте в пошуку незвичайної забави для свого карапуза, старше 6-ти місяців, що не набридне йому за короткий проміжок часу і позитивно вплине на його розвиток. То цей чудовий пульт 3113 створений спеціально для Вас.
Інтерактивна, кумедна іграшка, корисна для тренування дрібної моторики, концентрації уваги, поліпшення базових навичок, розширення кругозору та поповнення словникового запасу. Пульт спроектований із зносостійкого, абсолютно безпечного пластика з використанням спеціальних барвників без різких запахів. Тому розвага не заподіє шкоди вашому малюку. Пульт має безліч різнокольорових кнопочок, які Ваш допитливий непосида буде з ентузіазмом вивчати. Іграшка оснащена корисними функціями для навчання в ігровій формі, включаючи слова і популярні фрази англійською мовою, цифри і світлові ефекти.
Дитячий інтерактивний пульт функціонує на батарейках типу ААА, які необхідно купувати додатково, а також має регулятор гучності.
Розмір: 5.5*22*16.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hola |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 160 мм |
- Цена: 275 ₴






