
Логічна гра-сортер Яєчний Лоток Динозаври FUN Game 41750
- Нет в наличии
- Код: 41750
200 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Турботливі батьки завжди піклуються про своєчасний та активний розвиток своєї дитини. Чудова розвивальна гра-сортер від "4FUN Game Club" - ідеальне придбання для розвитку пам’яті та логічного мислення, тренування дрібної моторики, координації рухів, сприйняття нових кольорів та форм.
Завдання малечі - віднайти половинки, які підходять одна одній, та зібрати яйце, розташувавши його у поглибленні лотка.
Особливості:
- розвивальна іграшка має цікавий дизайн у формі лотка для яєць;
- у наборі представлені 6 яєць;
- тематика - динозаври;
- кожне яйце складається з 2-х частин, одна з яких містить об’ємне зображення, а інша - поглиблення такої ж форми;
- ігрові елементи виготовлені з якісного первинного пластику, що не становить загрози здоров’ю дитини.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Пластик |
| Количество составных элементов | 6 шт |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
- Цена: 200 ₴









