
Килимок-бебіпол двосторонній 44759 180*120 см
- Немає в наявності
- Код: 44759
280 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосторонній килимок 44759 виконаний з сучасного синтетичного матеріалу на основі EVA-полімеру, який характеризується такими властивостями, як вологостійкість, еластичність, пружність, висока зносостійкість і мала теплопровідність. Матеріал не викликає алергії та не схильний до дії грибків і бактерій.
Це означає, що килимок є ідеальним ігровим майданчиком для дітей: поверхня килима пом'якшить удари при падінні дитини, захистить від холоду, легко миється і не пропускає вологу. Краї килимка оброблені спеціальною стрічкою з міцного матеріалу.
Розмір у сумці: 42*10*50см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Ігровий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сумка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 420 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 280 ₴


