
Дерев'яна логічна гра з картками 68290
- Нет в наличии
- Код: 68290
290 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розвиваємо логічне мислення разом із популярною дерев’яною грою! Вона представлена у вигляді платформи з кілочками, на які треба нанизати кольорові елементи. До комплекту входять 16 двосторонніх карток із завданнями різної складності. Гра розвиває логічне мислення, уважність, дрібну моторику рук та вчить в ігровій формі стратегічному плануванню.
Особливості:
- дерев’яна платформа з кілочками;
- кольорові елементи;
- 16 двосторонніх карток із завданнями;
- ігрові елементи не містять гострих кутів та цілком безпечні для маленьких дітей;
- гра розвиває логічне мислення, уважність та тренує пам’ять.
Розмір пакування: 19*11*12см
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 120 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Высота упаковки | 120 мм |
- Цена: 290 ₴

