
Дитячий касовий апарат 978
- Нет в наличии
- Код: 978
555 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Касовий апарат "Cash Register" - це іграшка, яка перетворить дитячу кімнату на чарівний магазинчик зі своїми власними правилами.
Він оснащений різноманітними функціями, які забезпечать дітям цікавий та захопливий процес гри. Касовий апарат має рухому механічну стрічку, на яку можна помістити іграшкові продукти, що продаються. Дитина зможе сканувати їх за допомогою вбудованого сканера, який відтворює звукові ефекти.
Крім того, касовий апарат оснащений калькулятором, що дозволяє додавати і віднімати ціну товару, визначаючи кінцеву суму обраних покупок.
Особливості:
- зручний калькулятор;
- сканер відтворює характерний звук;
- рухома механічна стрічка;
- кнопка “open” відкриває касу;
- муляж мікрофона;
- імітація розрахунку карткою, після якого вистрибує пластиковий чек;
- у комплекті представлені іграшкові банкноти, картка та продукти у кошику;
- іграшка працює від 2-х батарейок “АА” (не додаються);
- касовий апарат виконаний у яскравих кольорах з використанням безпечних матеріалів;
- має компактну конструкцію, що ідеально підходить для маленьких ручок;
- кнопки і дисплей розміщені зручно і привабливо, а функціонал апарату легко зрозуміти.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Розмір упаковки: 30.5*19*12 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 19 мм |
| Длина | 310 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 120 мм |
- Цена: 555 ₴

