
Брязкальце Лисичка Chicco
- В наличии
- Код: 11589
779 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Музичне брязкальце "Лисичка" з різноманітними ігровими елементами для дітей з 3-х місяців.
Особливості:
Особливості:
- розроблено спільно з ANPE (Національною асоціацією педагогів Італії) та Дослідницьким центром Chicco;
- сприяє розвитку хапальних навичок, дрібної моторики, зорового та слухового сприйняття;
- кулька на животі лисички при обертанні активує потішні мелодії;
- вушка з м'якого пластику ідеальні під час прорізування зубів;
- текстурні кільця можна обертати та пересувати;
- хвіст у вигляді півкільця зручно тримати у маленьких ручках;
- рекомендовано для дітей від 3-х місяців.
Рекомендовано для дітей: від 3 місяців.
Розмір іграшки: 13x12x4,5 см.
Розмір упаковки: 21x17x5 см.
Елементи живлення: 3 батарейки типу LR44 на 1,5V (в комплект входять тестові батарейки).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Погремушка |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
- Цена: 779 ₴






