
М'яка іграшка брязкальце Пані жирафа Chicco
- В наличии
- Код: 11569
749 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брязкальце "Пані жирафа" з різноманітними ігровими елементами для розвитку тактильних навичок та дрібної моторики у дітей від 3-х місяців.
Особливості:
Особливості:
- невелике безпечне дзеркальце на лапці створює кумедні ефекти;
- лапка-прорізувач з рельєфною поверхнею ідеальна під час прорізування зубів;
- прозора кулька з фігуркою всередині при струшуванні видає характерний звук;
- текстурне колечко та метелика можна обертати та пересувати;
- основу у вигляді кільця зручно тримати у маленьких ручках;
- рекомендовано для дітей від 3-х місяців.
Рекомендовано для дітей: від 3 місяців.
Розмір іграшки: 12,5x5x26 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 14,2x6x15,1 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Погремушка |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 130 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 140 мм |
- Цена: 749 ₴







