
Іграшковий набір перукаря 626002
- Нет в наличии
- Код: 626002
415 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ваша юна красуня завжди пильно спостерігає за тим, як ви вирівнюєте, накручуєте чи фарбуєте волосся? Цей реалістичний набір дозволить їй приміряти на собі роль справжнього перукаря!
До нього входять всі необхідні атрибути, що допоможуть доповнити образ стильною зачіскою. Запрошуйте до розваги подружок та відкривайте свій салон краси!
Особливості:
- 9 елементів;
- фен видуває повітря, має 2 насадки та працює від 3-х батарейок ААА (не додаються);
- 2 шт. бігуді, гребінець, люстерко, тюбик;
- іграшка виготовлена з первинного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію.
Розмір пакування: 36*7*26см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Парикмахер, салон красоты |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 360 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 260 мм |
- Цена: 415 ₴



