
Іграшковий набір перукаря 001
- Нет в наличии
- Код: 001
305 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшковий набір перукаря - це чудовий спосіб розвивати у дітей творчість та фантазію, він стане у пригоді для того, щоб зрозуміти світ дорослих через гру. Імітація роботи фена додасть грі реалістичності.
Набір допомагає дітям розвивати уяву, соціальні навички та сприяє творчому підходу до вирішення завдань.
Набір містить усі основні інструменти перукаря, а також необхідні атрибути салону краси:
- гребінець та щітку для волосся;
- фен та 2 насадки до нього;
- баночку для спрею.
Всі матеріали є безпечними для дітей.
Фен здатний до видування повітря, наявна регуляція потужності.
Працює від 3-ох батарейок типу "ААА" - не входять до комплекту.
Розмір пакування: 36*7*25см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Парикмахер, салон красоты |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 360 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 250 мм |
- Цена: 305 ₴





