
Дитячий касовий апарат 35578 H
- Нет в наличии
- Код: 35578 H
805 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
З цим іграшковим набором ваш малюк ближче познайомиться із принципом роботи касового апарату.
Касовий апарат має візуальні та звукові ефекти, а також функціональний калькулятор. Шухлядка для грошей відкривається за натискання відповідної кнопки.
Особливості:
- розміри касового апарату: 33х16х18 см;
- іграшка працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- касовий апарат має шухлядку для грошей, яка відкривається натисканням відповідної кнопки;
- каса має калькулятор та мікрофон;
- до каси додаються іграшкові ваги;
- сканер на касі підсвічується та видає характерні звукові ефекти;
- у комплект включено кошик для супермаркету та муляжі продуктів;
- до набору додано муляжі грошей для гри.
Розмір пакування: 40*17*22см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 170 мм |
| Длина | 400 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 220 мм |
- Цена: 805 ₴

