
Дошка магнітна 949-4
- Нет в наличии
- Код: 949-4
440 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Подаруйте вашому малюкові чудовий ресурс для раннього та дошкільного розвитку, який дозволить дитині мислити нестандартно і креативно, а також дозволить вивчити основи письма. Магнітна дошка складається з більш ніж семисот магнітних кульок, з яких можна складати малюнки й слова. Дошка є компактною та зручною, вона має вбудований тримач для стилуса, яким і здійснюється малювання на ній. Також у комплекті з дошкою йдуть картки із завданнями: малюнками, які малюкові пропонується повторити.
Особливості:
- розміри: 31.5х25.5 см;
- поле для малювання має 714 магнітних кульок;
- дошка має зручний тримач для стилуса, який йде у комплекті з нею;
- написане чи намальоване легко “стирається” з дошки, якщо просто натиснути на непотрібні кульки пальцями;
- до набору входить 10 двосторонніх карток із завданнями: схемами пропонованих картинок для дошки;
- чудово розвиває дрібну моторику рук.
Розмір пакування: 32*2*26см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Магнитный |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Ширина упаковки | 20 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
- Цена: 440 ₴

