
Інтерактивний кролик з візочком та аксесуарами 1083
- Нет в наличии
- Код: 1083
635 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Кумедний кролик мовчки сидить у візочку. Але це ненадовго! Варто натиснути на голівку тваринки - як вона почне видавати характерні звуки. А якщо активізувати інтерактивну іграшку - кролик ще й пересуватиметься. Іграшка має приємне на дотик текстильне покриття, що імітує справжнє хутро. Яскравий візочок добре рухається по рівній поверхні та має спеціальні отвори для лапок хатнього улюбленця. Знімну ручку візочка прикрашає дзвіночок. Аксесуари представлені у вигляді муляжів товарів для догляду за тваринами.
Особливості:
- інтерактивна іграшка, візочок та аксесуари в наборі;
- кролик рухається та зупиняється, видає характерні для цих тваринок звуки;
- інтерактивна іграшка працює від 2-х батарейок типу АА (не додаються);
- при натисканні на голівку кролика, він видає звуки (пискавка);
- іграшковий кролик має приємне текстильне покриття, що імітує хутро;
- візок має яскравий вигляд, текстильні елементи, прикрашений дзвіночком;
- знімна ручка візочка;
- знімний кошик для візочка;
- аксесуари виготовлені у вигляді товарів для догляду за тваринами;
- розмір кролика: 15х10х14 см;
- розмір візочка: 15,5х22х41 см.
Розмір пакування: 31*19*26см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| Высота упаковки | 310 мм |
- Цена: 635 ₴






