
Ігровий набір з лялькою L.O.L. Surprise! серії Tweens Core" – Кессі Кул"
- Нет в наличии
- Код: 591672
1 295 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Знайомтеся з ігровим набором L.O.L. SURPRISE! серії 'Tweens Core' – КЕССІ КУЛ. Вона з подругами зібралися влаштувати стильну вечірку, щоб обрати кращий образ. Приєднуйтеся до них і свій улюблений стиль!
Кессі Кул - уособлення стилю кежуал. Вона любить комбінувати яскраві деталі та модні тенденції. Тому вона завжди виглядає так модно та яскраво!
У набір входить:
- 1 лялька,
- 2 елемента одягу,
- 1 пара взуття,
- 1 пара сережок,
- 6 аксесуарів,
- 1 гребінець для волосся,
- 1 журнал
Зберіть усю колекцію L.O.L. SURPRISE!
Гра з лялечкою L.O.L. Surprise! розвиває у дитині креативність, уяву та вміння грати.
Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | L.O.L.surprise. |
| Страна производитель | США |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Высота | 16 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Lol |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
- Цена: 1 295 ₴






