
Ігрова фігурка L.O.L. Surprise! серії OPP Tots" - Леді-лікар"
- Нет в наличии
- Код: 987376
245 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зустрічайте яскравих лялечок серії 'OPP Tots'. Вони демонструють яскравість і стиль всьому світу!
ЛЕДІ-ЛІКАР - уособлення ділового стилю. Вона любить комбінувати діловий одяг та модні тенденції. Тому вона завжди виглядає так модно та гарно!
Зберіть усю колекцію OPP Tots та обирайте свій стиль!
До набору входять:
- Лялечка тотс
- Одяг для лялечки тотс
- Взуття для лялечки тотс
- Аксесуар.
Зберіть усю колекцію OPP Tots!
Гра з лялечкою L.O.L. Surprise! розвиває в дитині емоційний розвиток, уяву та вміння грати.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | L.O.L.surprise. |
| Страна производитель | США |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Высота | 4.5 см |
| Ширина | 8 см |
| Длина | 3 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Lol |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 55 мм |
| Ширина упаковки | 153 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 9 мм |
- Цена: 245 ₴






