
Брязкальце 9970 Гусениця
- Нет в наличии
- Код: 9970
190 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кольорова гусениця знає, як легко привернути увагу малечі та швидко її заспокоїти. Іграшка складається з 4 рухливих частин, які відрізняються з кольором та фактурою та з’єднуються між собою за допомогою еластичного шнурочка. Ручка-кільце дасть змогу малечі зручно тримати іграшку в руках. Присутні також 3 гумових кільця, які виконують роль прорізувача.
Особливості:
- іграшка виконана у вигляді гусениці;
- складається з рухливих елементів яскравої колірної гами;
- 3 гумових кільця з фактурною поверхнею, які також виконують роль прорізувача;
- дзвінкі елементи в голові гусені;
- зручна ручка-кільце;
- виконане з міцного пластику.
Розмір пакування: 17*6*20см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушка с прорезывателем |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 7 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 200 мм |
- Цена: 190 ₴




