
Електронний конструктор Electro Laboratory FM Radio 01-05 Danko Toys
- В наличии
- Код: 01-05
695 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електронний конструктор "Electro Laboratory. Piano" від "Danko Toys" підкорить усіх допитливих хлопчаків та дівчат. Іграшка дозволяє набути цікавого та захопливого практичного досвіду у фізиці електрики.
Гра ознайомить з нескладними електричними схемами, навчить правильно їх збирати, і зробить так, щоб радіо запрацювало.
Розмір паквання: 36*26*4см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Тип конструктора | Электронный |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
- Цена: 695 ₴

