
Іграшкова кав'ярня з аксесуарами 6673
- Нет в наличии
- Код: 6673
795 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Ранок у кафе завжди метушливий і трохи прискорений, адже люди, які зібралися йти на роботу, спочатку хочуть випити смачної кави, а вже потім повноцінно розпочинати свій день. І з таким набором можна відчути себе справжньою баристою! Спробуй створити своє маленьке затишне кафе, адже набір дозволить легко втілити цю мрію в реальність. Тут можна знайти кавоварку, яка відтворюватиме реалістичні звуки і має різні рухливі елементи, а що найцікавіше, вона може подавати справжню воду прямо в маленьку чашку, також можна знайти маленьку вітрину з пончиками та різними солодощами, а поряд розташувався касовий апарат, який буде відтворювати характерний звук, якщо розплатитися карткою. Гра з таким набором розвиватиме моторику рук, координацію рухів та даруватиме позитивні емоції.
Особливості:
- милий дизайн;
- кавоварка відтворює реалістичні звуки і в неї можна залити воду, яка потрапить прямо в чашку;
- кавоварка працює від батарей (додаються);
- додається вітрина з солодощами;
- у наборі є касовий апарат, який підсвічується та відтворює характерний звук успішної оплати після проведення карткою;
- каса працює від батарей (додаються);
- також у наборі можна знайти різний посуд, їжу, іграшкові гроші, карту та самостійно зібрати коробочки, які імітуватимуть солодощі;
- з таким набором дитина розвиватиме моторику рук, координацію рухів та весело проводитиме час;
- набір виготовлений із якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини.
Розмір пакування: 24,5*54,5*14см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушечные продукты |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 545 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 245 мм |
- Цена: 795 ₴

