
Дитячий касовий апарат 2023-8
- Нет в наличии
- Код: 2023-8
500 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Кожна сучасна дитина стикалася із касовим апаратом, але, мабуть, не дуже розуміла принцип його роботи. Ця іграшкова модель каси - це чудова можливість в ігровій формі пояснити малечі, не тільки, як працює каса у магазині, але й основи фінансової грамотності. У комплекті з касою йдуть різні типи й номінали іграшкових грошей, а також декілька муляжів розповсюджених продуктів, які діти легко впізнають. Таким чином ваша дитина розвиватиме свої когнітивні здібності та дрібну моторику рук у процесі гри.
Особливості:
- калькулятор;
- працюючий мікрофона;
- каса, яка відкривається;
- сканер імітує звуки та світло справжнього сканера;
- вбудовані автоматичні ціни за продукти, які відображаються на екрані після кожного натискання кнопки сканері;
- муляжі продуктів і кошик до них;
- муляжі карток і кредитних карток;
- працює від двох батарейок типу “АА” (не додаються).
Розмір пакування: 30*13*18см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 300 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 180 мм |
- Цена: 500 ₴

