
Пірамідка Ведмедик 256 A-4
- Нет в наличии
- Код: 256 A-4
260 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка, яка повинна бути у кожного малюка! Кольорова пірамідка розрахована на дітей віком від 6 місяців. Вона включає 7 елементі, серед яких тематична верхівка - ведмедик. Кожен елемент відрізняється за кольором, розміром та фактурою. Складаючи пірамідку малюк буде розвивати логічне мислення, зорове й сенсорне сприйняття, і, звісно, дрібну моторику ручок. Іграшка виконана з щільної гуми, безпечної для дітей.
Особливості:
- гумова пірамідка для найменших;
- включає 7 елементів;
- верхівка-ведмедик;
- кожен елемент має фактурну поверхню;
- виконана з щільної гуми.
Розмір пакування: 13*13*22см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Диаметр | 130 мм |
| Высота | 220 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 130 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Высота упаковки | 220 мм |
- Цена: 260 ₴

