
Дитяче приставне ліжечко Carrello Luna CRL-16501, Silk Beige
- В наличии
- Код: 16501
3 588 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Колиска Carrello Luna CRL-16501 - зручне ліжечко для новонародженої дитини. Може використовуватися як окреме ліжечко зі зручним переміщенням по квартирі або як приставне ліжечко для нічного сну поряд з мамою.
Ліжечко має жорстку основу та зручне регулювання спального ложа по висоті. Дві сторони ліжечка виконані з сітчастого матеріалу для покращення циркуляції всередині ліжечка та хорошого огляду для батьків. Оббивка ліжечка виконана з якісного гіпоалергенного матеріалу.
Одна сторона ліжечка опускається , дозволяючи під час нічного сну фіксувати ліжечко поруч із дорослим ліжком. Спеціальні ремені кріплення дозволять надійно зафіксувати ліжко поряд з батьками. Сон разом з мамою дозволить малюкові почуватися більш захищеним і значно полегшить годування вночі.
Особливості ліжка Carrello Luna:
- Для дитини від народження до 9 кг.
- Всі колеса фіксуються (4 колеса).
- Люлька має відкидний бортик.
- 6 регулювань ліжечка за висотою.
- Якісний матрацик вже в комплекті.
- Циркуляція повітря, гіпоалергенні матеріали.
- Жорстка основа.
Розміри моделі:
- розмір у розкладеному вигляді: (ДхГхВ) 89х56х72-83 см;
- розмір люльки: (ДхШіГ) 80х47х35 см;
- вага: 7,5 кг;
- габарити коробки 13,5х52х87,5 см;
- вага в упаковці 9,1 кг .
У комплекті:
- матрацик;
- кріпильні ремінці;
- інструкція з гарантійним талоном.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | без механизма |
| Материал каркаса | алюминиевая труба |
| Уровни регулировки высоты ложе | 6 |
| Комплектация матрасом | Да |
| Колесики | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 89 см |
| Ширина | 56 см |
| Высота с учетом боковин | 83 см |
| Вес кроватки | 7.5 кг |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Пеленальный столик | Нет |
| Защитная профиль-накладка на верхней части боковин | Нет |
| Балдахин | Нет |
| Электронный музыкальный блок | Нет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 9 кг |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Съемные прутья передней стенки | 0 шт |
| Возможность трансформации кроватки в подростковую кровать | Нет |
| Возможность трансформации кроватки в письменный стол | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Основные | |
| Цвет | Silk Beige |
| Пользовательские характеристики | |
| цвет | Серый |
| колесики | Так |
- Цена: 3 588 ₴

