
Дитяче приставне ліжечко Carrello Prima CRL-16503, Honey Beige
- В наличии
- Код: 16503
7 548 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Інноваційна приставна люлька - ліжечко CARRELLO Prima CRL-16503 з електронною системою закачування, регульованим спальним місцем та безліччю інших корисних функцій.
Ліжечко має преміальний зовнішній вигляд з дизайнерською рамою та якісною стьобаною оббивкою. Прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр, а завдяки розширеному функціоналу допомагає батькам у догляді за дитиною.
Електронна система заколисування дозволить малюкові заспокоїтися, налаштуватися на сон, довше і спокійніше спати. Гойдання буде плавним і розміреним, батьки можуть вибрати оптимальну швидкість хитання ліжечка з 5 можливих. За потреби гойдання надійно фіксується. Функція Bluetooth дозволяє включати для дитини колискові пісні та казки.
Так само в ліжечку передбачено уповільнений режим. У цьому режимі, як тільки датчики відчують рух у ліжку, автоматично вмикається рух гойдалок і музика, а через 8 хвилин вони повністю вимикаються.
Ліжечко легко переміщається по квартирі завдяки зручним колесам зі стопорами. Невеликий, практичний кошик дозволяє тримати поряд з ліжечком необхідні для дитини речі.
Перехідний бортик, що опускається, дозволить використовувати ліжечко як приставне. На ніч під час сну ліжечко можна зафіксувати на дорослому, опустити бортик і насолоджуватися спільним безпечним сном поруч із дитиною.
Особливості колиски Carrello Prima CRL-16503:
- Для дитини від народження до 9 кг.
- Електронна система колихання.
- Кнопка динамічного режиму.
- 12 мелодій та Bluetooth для підключення своєї музики.
- 5 швидкостей закачування, є функція фіксації.
- Таймер на 8, 15 та 30 хвилин.
- 6 рівнів регулювання спального місця за висотою.
- Спеціальні ремені для кріплення до дорослого ліжка.
- Передній бортик вмикається.
- Колеса з фіксацією.
- Кошик для дрібниць.
Розмір ліжечка:
- Розмір у розкладеному вигляді: (ДхГхВ) 91х61-68х74-88 см
- Розмір колиски: (ДхШиГ) 79х44х34 см
- Вага: 11 кг
У комплекті:
- Матрацик
- Кріпильні ремені
- Кошик для дрібниць
- Інструкція з гарантійним талоном
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Материал каркаса | алюминиевая труба |
| Уровни регулировки высоты ложе | 6 |
| Блокировка механизма качания | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Колесики | Да |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 91 см |
| Ширина | 68 см |
| Высота с учетом боковин | 88 см |
| Вес кроватки | 11 кг |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Пеленальный столик | Нет |
| Защитная профиль-накладка на верхней части боковин | Нет |
| Балдахин | Нет |
| Электронный музыкальный блок | Нет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 9 кг |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Возможность трансформации кроватки в подростковую кровать | Нет |
| Возможность трансформации кроватки в письменный стол | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Основные | |
| Цвет | Honey Beige |
| Пользовательские характеристики | |
| цвет | Серый |
| колесики | Так |
- Цена: 7 548 ₴

