
Дитячий навчальний ноутбук 88777 WToys
- Нет в наличии
- Код: 88777
1 130 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативний та зручний ноутбук, як у дорослих!
Ноутбук стане незамінним помічником у розвитку мови, уваги, пам’яті, логіки, а також допоможе поліпшити фонематичний слух, дрібну моторику, візуальне і слухове сприйняття, підійде для підготовки для школи.
Особливості:
- розміри: 28х21х3 см;
- рідкокристалічний екран;
- озвучення українською та англійською мовами;
- режими вивчення цифр, абетки;
- 15 пісень;
- 15 запитань вікторини;
- 15 загадок;
- 15 казок;
- 10 скоромовок;
- працює від трьох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- до набору входить мишка та мережевий адаптер;
- мишка є функціональною та вмикає та перемикає мелодії.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Языки | Украинский, Английский |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Ноутбук |
- Цена: 1 130 ₴











