
Ігровий набір інструментів 778-24
- Нет в наличии
- Код: 778-24
510 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Час переходити на професійну техніку! Представляємо вашій увазі набір інструментів, який переверне дитяче уявлення про іграшки. Серед головних переваг набору - відмінна деталізація, тематичне забарвлення та автоматичний принцип роботи. Іграшковий шуруповерт повністю відтворює роботу справжнього аналога, в тому числі й звуковий супровід. Попри максимальну схожість зі справжнім будівельним інструментами, іграшкова версія залишається цілком безпечною для дітей.
У наборі є все необхідне для захоплюючих хлоп'ячих ігор.
В комплект входять 17 деталей: гайковий ключ, болти, гайки та заготовки, косинець, дриль на батарейках, рулетка, викрутка та інші інструменти.
Розмір упаковки: 37×8,5×26 см.
Вік: 3+.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор инструментов |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 370 мм |
| Высота | 260 мм |
- Цена: 510 ₴







