
Дитяча ігрова пила зі звуковими ефектами 1068-19
- Нет в наличии
- Код: 1068-19
590 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Яскрава, безпечна і така реалістична! Іграшкова бензопила виглядає точнісінько, як справжня. Іграшка добре деталізована та відтворює підсвічування і характерні для цього інструменти звуки. Працює автоматично, від 3-х батарейок (не додаються). До набору також додані захисні окуляри та будівельні навушники. Набір виконаний в ремонтно-будівельній тематиці. Іграшки зроблені з пластику та є цілком безпечними для дитячих ігор.
Особливості:
- бензопила, будівельні навушники, захисні окуляри в наборі;
- автоматичний принцип роботи бензопили;
- іграшка працює від 3-х батарейок типу АА (не додаються);
- бензопила підсвічується та відтворює характерний звук;
- реалістичний деталізований дизайн;
- іграшки виготовлені з пластику та є цілком безпечними для дітей;
- розмір бензопили: 47х14х12.5 см.
Розмір пакування: 19*17*49 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор инструментов |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 470 мм |
| Высота | 130 мм |
- Цена: 590 ₴







