
Дерев'яний дитячий круглий столик 05-025 Round, рожевий
- В наличии
- Код: 05-025 Round
3 490 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитячий дерев'яний столик та стільчик 05-025 - має міцні ніжки з силіконовим захистом від ковзання, дана модель стане відмінним доповненням дитячої кімнати, на такому столику дитина зможе грати, займатися творчістю, робити уроки та їсти.
Дитячий столик 05-025 комплектується якісним та надійним стільчиком зі спинкою, виріб має гладку поверхню, яка легко очищається від забруднень та залишків їжі, завдяки своїй компактності такий столик не буде займати багато місця, але стане чудовим робочим місцем для дитини.
Дитячий столик і стільчик є якісною, комфортною та безпечною моделлю, яка стане чудовим помічником для дитини, столик не має гострих кутів про які дитина зможе вдаритися.
СТОЛИК
Габаритний розмір:
- ширина 60см;
- Глибина 60см;
- Висота 53см;
- Стільниця 60 х 60см;
СТІЛЬЧИК
Габаритний розмір: ширина 30см, глибина 30см, висота 58см.
Розмір сидіння - ш30см х г26см.
Висота до сидіння – 29см.
МАТЕРІАЛ ВИРОБИ: МДФ, дерево, силіконовий захист на ніжки.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Количество тумб | 0 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Количество мест | 1 |
| Количество столов в группе | 1 шт |
| Тип | Стол |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 600 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Высота от пола | 530 мм |
| Комплектация | |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Магнитная доска | Нет |
| Магнитная азбука | Нет |
| Стульчик | 1 шт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Трансформация стола в мольберт | Нет |
- Цена: 3 490 ₴

