
Пазл 3в1 День на фермі 300394 Dodo
- В наличии
- Код: 300394
160 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Пазл Dodo "День на фермі" — це яскравий набір із 12 пазлів, кожен з яких складається з 2 елементів. На пазлах зображені свійські тваринки, що зробить процес гри ще цікавішим для вашої дитини.
Цей набір розроблений спеціально для того, щоб допомогти дітям легко та весело вивчати тваринок. Кожен пазл має два елементи, які дитина має правильно поєднати. Такий підхід стимулює розвиток логічного мислення, моторики та концентрації, перетворюючи навчання на захопливу гру.
Пазл Dodo День на фермі стане чудовим помічником у ранньому розвитку дитини, допомагаючи вивчати тваринок у легкій та зрозумілій формі. Це ідеальний подарунок для маленьких діток, який поєднує розвагу з корисним навчанням.
Вік- від 18 місяців.
Кількість елементів - 12.
Розмір пазла - 13×6.5 см.
Розмір коробки - 12×18×6 см.
Бренд - Dodo.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазлы-парочки |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Количество составных элементов | 12 шт |
| Материал | Картон |
| Тематика | Животные |
| Состояние | Новое |
| Наличие магнитов | Нет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 120 мм |
- Цена: 160 ₴







