
Іграшковий телефончик 688-64
- Нет в наличии
- Код: 688-64
230 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшковий телефончик для найменших, який подарує дитині багато цікавих та пізнавальних ігор. Телефончик стилізовано під кумедного кролика із гумовими вушками-прорізувачами. Кнопки телефончика мають різноманітні пальчикові ігри для розвитку дрібної моторики малюка, а на екрані знаходиться невеличкий лабіринт для кульки.
Особливості:
- розміри: 8х3х17 см;
- іграшку стилізовано під кролика;
- вушка та лапи кролика є прорізувачами, які виконано з цупкої гуми;
- на екрані телефончика розміщено лабіринт для кульки;
- іграшка має тріскачку;
- кожна кнопка телефончика має окрему пальчикові гру, зокрема попіт;
- іграшка не має електронних частин і не потребує батарейок.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Телефон |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 8.3 см |
| Длина | 14.5 см |
| Высота | 19.5 см |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 112 мм |
| Ширина упаковки | 32 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
- Цена: 230 ₴






