
Настільний аерохокей 2388
- Нет в наличии
- Код: 2388
1 965 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Весела гра для всієї родини! Додайте азарту та духу здорової конкуренції до сімейних вечорів разом із цим компактним аерохокеєм! Аерохокей є динамічною та веселою грою, в якій двоє гравців змагаються на влучність і швидкість реакції. Компактний розмір поля дозволить зручно зберігати гру та швидко діставати тоді, коли захочеться зіграти.
Особливості:
- розмір: 81х37.8х15.9 см;
- аерохокей працює від шести батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- ігрова платформа виконана з деревини;
- розраховано на двох гравців;
- до набору включені шайби для гри.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип игры | Хоккей |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Ширина | 380 мм |
| Длина | 810 мм |
| Высота | 160 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| Длина упаковки | 760 мм |
| Высота упаковки | 370 мм |
- Цена: 1 965 ₴

