
Музична іграшка Автомобільчик 65354 WToys
- Нет в наличии
- Код: 65354
230 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Іграшковий автомобільчик від ТМ “WToys” не їздить по дорогах, він має зовсім інше призначення - відкрити малечі дивовижний музичний світ!
Кольорова іграшка компактних розмірів знає як розважити малечу: 3 активні кнопки подарують дитині веселі пісні, правила дорожнього руху, віршик та казочку, яка відправить у дивовижну подорож. Крім цього увагу дитини привернуть прогумовані ключі, які подарують не тільки нові тактильні відчуття, а й значне полегшення під час прорізання зубів.
Музична іграшка сприятиме розвитку зорових, слухових і тактильних відчуттів малечі. Значно покращить координацію рухів та дрібну моторику ручок.
Особливості:
- музична іграшка виконана у вигляді автомобіля;
- кольорове забарвлення;
- прорізувачі;
- звукові та світлові ефекти, які працюють від 2 батарейок типу ААА (до комплекту не входять);
- 3 активні кнопки: казка, правила дорожнього руху, мелодії, пісні;
- озвучування українською мовою;
- додаткові ефекти працюють від батарейок, які не входять до комплекту;
- іграшка виконана з первинного пластику: міцного та безпечного для дітей.
Розмір пакування: 13*5*17см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушка с прорезывателем |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 130 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
- Цена: 230 ₴

