
Бізіборд Хатинка 68307 WToys
- В наличии
- Код: 68307
570 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Пориньте у світ яскравих відкриттів разом з нашою інтерактивною іграшкою!
"Бізі хатинка" – це унікальний ігровий центр, що поєднує в собі безліч захопливих елементів для розваг та навчання вашого малюка.
Він пропонує цікаві ігри та заняття, що допоможуть дитині розвивати моторику, уяву та пізнавальні здібності.
Ваш малюк буде із задоволенням гратися і вивчати нове щодня.
Кожен елемент сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів, логічного мислення, уяви та пізнавальних здібностей дитини.
Веселі звукові та світлові ефекти створюють незабутні враження від гри.
Особливості:
- розміри: 25х4х29 см;
- 3 казки;
- 3 пісні;
- звуки;
- віршики;
- підсвічування;
- озвучення українською мовою;
- працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору).
Розмір пакування: 26*6*30 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WToys |
| Страна производитель | Китай |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бизиборд |
| Тип питания | Батарейки |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 18 мес |
| Размеры | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 250 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
- Цена: 570 ₴


