
Дерев'яна логічна дошка з англ. алфавітом 65594 WToys
- Нет в наличии
- Код: 65594
515 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Подбайте про розвиток своїх дітей з раннього віку. Ця дерев’яна дошка точно допоможе у навчанні ваших непосидючих малят: назви тваринок, фруктів та професій англійською, цифри, кольори, англійські літери - цікава форма, швидке засвоєння.
До того ж під час гри в магнітну риболовлю дитина розвиватиме моторику рук та точність рухів, вивчатиме назви професій, тваринок та фруктів англійською. Грайте, вигадуйте та розвивайтесь!
Особливості:
- дерев’яна дошка розміром 45х24.5х0.7см;
- сортер із назвами тваринок, фруктів, професій англійською та китайською;
- рибки з літерами англійського алфавіту;
- 2 магнітні “вудочки”;
- цифри, машинки, магнітна риболовля;
- сприяє засвоєнню кольорів, вивченню англійської та китайської;
- розвиває моторику рук та точність рухів;
- іграшка виготовлена з міцного дерева, здатного витримувати активну експлуатацію.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 460 мм |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| Высота упаковки | 30 мм |
- Цена: 515 ₴








